דף הבית / שירותים לעסקים / אריזות למשלוחים מאתרי מכירות באינטרנט
אריזות למשלוחים מאתרי מכירות באינטרנט

אריזות למשלוחים מאתרי מכירות באינטרנט

עסקים רבים מציעים כיום ללקוחותיהם שירות של מכירה באינטרנט, ומשלוח המוצר עד לבית הלקוח. נפח המכירות המקוונות גדל בקצב מסחרר מדי שנה, שכן יותר ויותר בתי עסק וצרכנים מבינים כי מדובר בדרך יעילה ונוחה ביותר לבצע קניות ומכירות.

מגוון המוצרים המוצעים כיום למכירה באינטרנט ונשלחים ישירות ללקוחות הוא רחב ביותר, וכולל סוגים רבים של מוצרים, החל ממוצרי צריכה בסיסיים ועד למוצרים מורכבים, יקרים ושבירים.

על מנת לוודא כי המוצר הנשלח יגיע ליעדו בשלום, קיים צורך באריזות איכותיות וייעודיות, כאלו המיוצרות במיוחד למטרת משלוח מוצר זה, ומתאפיינות ברמת איכות גבוהה המבטיחה שמירה על המוצר לאורך כל שלבי המשלוח וההעברה לידי הלקוח.

 אריזה איכותית ומתאימה – קריטי עבור כל סוגי המוצרים

בין אם המוצר שאתם משווקים ומוכרים אונליין שייך לתחום הביגוד וההנעלה, לעולם האלקטרוניקה, לתחום המזון או לכל תחום אחר, ובין אם מוכרים אונליין מוצר שאתם גם מייצרים, מוצר יד שנייה או מוצר מיובא – בכל מקרה חשוב מאוד לדאוג לפתרונות אריזה מתאימים כאשר מדובר במכירות אונליין.

אחת הסיבות העיקריות לכך שתחום המכירות באינטרנט מתפתח בצורה מהירה ומקיפה כל כך היא האמון הנבנה בקרב יותר ויותר צרכנים בנוגע לשירות המכירות אונליין והמשלוח – הלקוחות מצפים (ובצדק) לקבל את המוצר שלם ונקי מפגיעות, בין אם הוא נשלח אליהם מסין, מארצות הברית או מתל אביב. בתור משווקים ומוכרים אונליין, על מנת להבטיח כי המוצר שאתם שולחים אכן יגיע בשלום ויישמר בצורה טובה, תהיו חייבים לתת את הדעת לנושא האריזה – רק אריזה איכותית ומתאימה, כזו המותאמת למוצר ובנויה לעמוד בתלאות המשלוח בדואר, תוכל להבטיח כי המוצר שלכם יגיע בשלום לייעדו.

מהן, אם כן, אריזות איכותיות המתאימות למשלוח של מוצרים מסוגים שונים?

 אריזות קרטון עמידות וריפוד מתאים על פי סוג המוצר

על מנת שאריזה תהיה איכותית, עמידה ומתאימה לצרכים שלכם, היא צריכה לענות על כמה קריטריונים –

קודם כל, רק אריזות איכותיות המיוצרות מחומרים טובים וחזקים יוכלו לעמוד בוודאות במשלוחים ארוכי טווח. אריזות קרטון, כמו כאן באתר, עמידות אשר עשויות מקרטון חזק ועבה הן דוגמה טובה לאריזה איכותית בה ניתן לארוז כמעט כל סוג של מוצר. לכן, כאשר אתם בוחנים אריזות פוטנציאליות עבור המוצר שאתם משווקים מומלץ לברר מי מייצר אריזה זו ומהם החומרים מהם היא עשויה.

שנית, כיום אריזות קרטון רבות מותאמות ספציפית למוצר עבורו הן מיועדות. על ידי התאמה של האריזה למוצר אתם מעלים את הסיכוי שהמוצר יישמר בצורה טובה ויהיה מוגן מתלאות המשלוח.

נקודה חשובה נוספת היא חומרי הריפוד וההגנה המגיעים בתוך האריזה. במיוחד כאשר מדובר במוצרים שבירים או רגישים (החל מכלי זכוכית וכלה במוצרי אלקטרוניקה וכד’), קיים צורך לרפד ולהגן על המוצר בעת המשלוח.

לסיכום, רק עסק אשר דואג לאריזות איכותיות ומתאימות, בהן המוצרים מגיעים תמיד בשלום וללא כל בעיה, יוכל לפתח מערך מכירות אונליין ולגרום לו לצמוח ולשגשג. אריזה איכותית למוצר הנמכר אונליין היא בסיסית על מנת לרכוש את אמון הצרכנים, ולמשוך לקוחות חדשים רבים.

אודות מנהל

בדוק גם

שילוט פנים

שילוט פנים – מרגישים נוח במרחב

המרחב בו אנו שוהים והדרך בה הוא מעוצב משפיע באופן ישיר על החוויה הפנימית שלנו, ...