דף הבית / תיירות / טיולי ג’יפים
טיולי ג'יפים

טיולי ג’יפים

חיפוש אחר אטרקציה תיירותית עשוי להיות משימה קשה. יש צורך לשים לב למספר כללי מפתח ולעקוב אחריהם, בעיקר עם מתכננים חופשה לכל המשפחה. ראשית, חשוב להתאים את אופי האטרקציה לקהל היעד. בני זוג בירח דבש או חופשה רומנטית יחפשו אטרקציות שונות, בהשוואה לקבוצת חברים בגיל הזהב או משפחות עם תינוקות וילדים. שנית, רצוי לאסוף כמה שיותר המלצות על אטרציות תיירותיות באיזור שאליו מגיעים. המטרה העיקרית היא לשלב את האטרקציה בתוך החופשה ולא להתעכב על אירועים שלא עולים בקנה אחד עם תחומי העניין.

הסוד הוא למצוא אטרקציה תיירותית שכולם אוהבים. אפשר לעשות את זה אם קוראים מידע באתרי האינטרנט, מקבלים חוות דעת מרשתות חברתיות וכן הלאה. בנוסף, כדאי מאוד ללכת על בטוח ולבחור אטרקציות שלא יכולות לאכזב. בראש הרשימה עומד בשנים האחרונות טיולי אקסטרים בשטח עם ג’יפים איכותיים.

היתרונות של טיול בשטח

טיולי שטח מתאימים לקבוצות תיירות בכל רחבי העולם. אפשר לשלב טיולי ג’יפים במהלך חופשה באילת, או לחילופין לעשות זאת במזרח אירופה, במדינות המערב, בארצות הברית וכמובן בדרום אמריקה או באוסטרליה. הטיולים האיכותיים יוצאים עם צוות מקצועי והם מתאימים לטווח גילאים רחב. הורים לילדים יכולים לנצל את ההזדמנות כדי לחשוף אותם לנפלאות הטבע ולצבור יחד איתם חוויות בלתי נשכח. במקביל, טיולי שטח עוצרי נשימה כוללים מפגשים עם החי והצומח. הם נערכים בשטח אותנטי לחלוטין ומשנים לחלוטין את אופי החופשה.

מבחינה כלכלית, טיולי ג’יפים בשטח הרבה יותר משתלמים מאשר אלטרנטיבות אחרות. אפשר לקבוע יום שלם של טיולים ולהחליט על נקודות עצירה בתיאום מראש. אפשרות אחרת היא לעבור לפני הטיול הדרכת נהיגת שטח טרשי, הדרכת חילוץ רכבים או הדרכת נהיגת שטח אישית. כך מעניקים ערך מוסף לטיול בשטח ומשתתפים בחוויה מתוך למידה משמעותית.

המלצות על טיולים בארץ ובחו”ל

כל אחד ואחת יכולים למצוא המלצות שמתאימות לאופי הטיול שהוא מתכנן בארץ או בחו”ל. יש כאלה שיעדיפו לערוך את הטיול ליד נקודות מים, נחלים או נהרות. טיולים אלו מתאימים מטבע הדברים לקיץ והם פחות מומלצים בחורף. לעומת זאת, יש הרבה מסלולי טיולים הכוללים לינת שטח. כאן הדגש הוא על החוויה של התיירים ועל החיבור האמיתי לטבע. כל הנסיעות במהלך הטיול נערכות בנופים מרהיבים, בין מגוון סוגי עבירויות וגם במפגשים מפתיעים עם צמחיה וקהילות של חיות שונות. הטיולים בטוחים לחלוטין וכל נוסע מקבל יחס אישי והדרכה כבר מהרגע הראשון.

לסיכום, היום כבר לא צריכים לחפש רחוק על מנת למצוא אטרקציה תיירותית יוצאת מגדר הרגיל. כדאי לקבוע את התאריך המתאים לטיול בשטח ולבדוק אילו ג’יפים יכולים לתת מענה על הדרישות. כך הופכים את האטרקציה לחלק מהטיול וחוזרים הביתה אחרי החופשה עם

אודות מנהל

בדוק גם

טיול לטנזניה

טיול לטנזניה – איך מתחילים?

הרפובליקה המאוחדת של טנזניה (שמה המלא, הצלחנו להפתיע אתכם הא?), שוכנת במזרח אפריקה. מצפונה גובלת ...