דף הבית / שירותים לעסקים / כמה עולה בר מים מעוצב?
בר מים מעוצב

כמה עולה בר מים מעוצב?

החלטתם שהגיע הזמן שלכם להתחיל לשתות יותר? רוצים לדאוג לבריאות שלכם, של הילדים שלכם ושל העובדים שלכם במשרד? אם כך, הגיע הזמן שתיקנו בר מים. אם עד היום הייתם שותים את המים מהברז, כדאי שתדעו שזה לא בריא ועדיף להפסיק עם זה. אומנם זה נכון שבעולם מתוקן ובעולם אידיאלי המים שמגיעים לכל בית ולכל משרד היו צריכים להיות טעימים וטובים, אך בפועל זה לא כך. אומנם המים עוברים לא מעט סינון לפני שהם מגיעים לבית שלכם, אך בפועל הם לא טעימים והם עדיין המלאים בחומרים כמו: חלודה, אבנית, פלואור ואפילו שפכים של מפעלים שונים. לכן עדיף להפסיק לשתות כך מים וכדאי לדעת שהפתרון הטוב ביותר הוא לקנות בר מים למשרד. מעבר לכך שהמכשיר הזה מסנן בצורה הרבה יותר טובה מכל סינון אחר, הוא גם יוצא יותר זול והוא אפילו מוסיף לעיצוב של המקום שבו מעמידים אותו.

איזה מכשיר לבחור?

כשמדברים על רכישה של בר מים צריך להיות מודעים לכך שיש היום הרבה אפשרויות ואופציות. אומנם זה נראה כאילו קיימת רק חברה אחת גדולה, מוכרת ויקרה שמייצרת מכשירים כאלה, אך האמת היא שזה לא כך. מי אמר שאתם חייבים לקנות את בר המים של החברה הכי יקרנית שיש? רק בגלל שאת שמה אתם מכירים מזה יותר שנים? האמת היא, שאם אתם רוצים גם לדאוג לבריאות שלכם וגם להיות צרכנים חכמים, כדאי יהיה לקנות בר מים מעוצב ויפה שיוצר על ידי חברה אחרת. כקונים מכשירים כאלה שיוצרו על ידי היצרנים הקטנים יותר זה בדרך כלל יוצא יותר משתלם כלכלית ולכן זה מומלץ. זה לא משנה אם אתם רוצים לקנות היום בר מים או מכשיר של אוסמוזה הפוכה, כי בכל מקרה כדאי יהיה לבדוק מה יש לחברות הקטנות יותר להציע לכם.

האם מכשיר משומש זו אופציה?

האמת היא שכאשר מדברים על בר מים מעוצב תמיד אנשים חושבים האם כדאי להם לקנות מכשיר משומש, שכן בדרך כלל זה עולה פחות. כדאי לדעת שאומנם כשקונים מכשירים כאלה מיד שנייה אפשר לשלם פחות, אך לא תמיד זה באמת מומלץ. איך תדעו שאתם קונים מכשיר שעדיין עובד וכי לא מוכרים לכם חתול בשק? יש כמה יצרנים שמוכרים מכשירים שעברו חידוש ובמקרים כאלה זה משתלם, אך אם מדובר על קנייה ישירות מאדם זר שאתם לא מכירים לא בטוח שזה משתלם. מעבר לכל אלה, כדאי לזכור שכאשר אתם קונים בר מים מעוצב של חברה קטנה יותר המחיר ההתחלתי הרבה יותר זול כך שאין לכם סיבה לחשוש. זו הוצאה כלכלית מאוד משתלמת כי בסופו של דבר מדובר על הבריאות שלכם ושל הסובבים שלכם ולכן זה כדאי.

 

 

אודות מנהל

בדוק גם

שיפוץ משרדים

מה באמת צריך לדעת על שיפוץ משרדים?

המשרד שלכם נראה נורא? הגעתם למסקנה שאתם צריכים להשקיע בו קצת כי זה פוגע בתדמית ...