דף הבית / בריאות / קעקועי חורף
קעקועי חורף

קעקועי חורף

קעקועים הופכים נפוצים ופופולאריים יותר משנה לשנה, כאשר כמעט כל צעיר וצעירה בימינו חושבים בשלב כזה או אחר בחייהם לקעקע ציור או כיתוב כלשהו על גופם. למרות שמדובר ביצירת אומנות תמידית – כזו הנשארת על הגוף למשך כל החיים (במידה ובוחרים שלא להסירם בלייזר…), בכל זאת ניתן לראות העדפות ונטיות מעט שונות בקרב המבקשים להתקעקע בתקופת החורף. מהם הקעקועים הפופולאריים יותר בעונת החורף ולמה חשוב לשים לב כאשר מחליטים לעשות קעקוע?

העונה המועדפת לעשות קעקועים – מתקעקעים בחורף

עונות הסתיו והחורף הן העונות המועדפות ממספר בחינות לעשות קעקוע. הסיבה העיקרית היא החשיפה לשמש – מומלץ ביותר שלא לחשוף את העור באזור הקעקוע לקרינת השמש במשך כמה השבועות הראשונים שלאחר שמתקעקעים, ובתקופת הקיץ זו הופכת להיות משימה לא פשוטה כלל. בנוסף, מומלץ ביותר שלא להתרחץ בים (עקב המליחות) או בבריכת שחייה (עקב הסכנה לזיהום) באותם שבועות ראשונים. תקופת החורף מושלמת מבחינה זו, שכן ממילא רובנו לא מתרחצים בים בחורף, ומרבית גופנו מכוסה בכל מקרה (השמש גם פחות חזקה ומוסתרת ברבים מן הימים).

האם קיים הבדל ממשי בסוג ואופי הקעקועים שבוחרים אנשים לעשות בתקופת החורף? תלוי את מי שואלים. יתכן ומקעקעים מסוימים יעידו כי בתקופת החורף בוחרים המתקעקעים בציורים גדולים יותר (אולי מפני שמרבית הגוף מכוסה בתקופה זו, מה שמעניק לאותו קעקוע תחושה של משהו אינטימי ואישי יותר), או בקעקועים “מחממים” יותר (תכונה היכולה לבוא לכדי ביטוי הן בתוכן הקעקוע והן בצבעים והצורות המרכיבות אותו).

מכון קעקועים מקצועי ומקעקעים בעלי ניסיון רב – דגשים כשעושים קעקוע

הדברים החשובים ביותר לקחת בחשבון כאשר מחליטים לעשות קעקוע בחורף זהים במהותם לדגשים לעשיית קעקוע בקיץ (וכפי שצוין למעלה, במקרה של כללי הזהירות לאחר קבלת הקעקוע אף קל ונוח יותר בחורף).

מומלץ ביותר לפנות למכון קעקועים איכותי, כזה בו ניתן למצוא אומני tattoo מנוסים ומקצועיים. הסיבה הראשונה והחשובה ביותר היא הבריאות שלכם – וודאו כי המקעקע משתמש במחט חדשה, אותה הוא מוציא מן האריזה הסטרילית שלה, ממש לפני שהוא מתחיל לקעקע אתכם. מדובר בכלל זהירות בסיסי וחשוב לוודא כי המקעקע שלכם מקפיד עליו. מעבר לכך, מדובר בציור מאתגר אשר ילווה אתכם למשך כל חייכם – חשוב שבעל המקצוע אשר עושה לכם אותו יהיה מנוסה ביותר, ומוכשר בתחומו. מלבד לכך שתרצו מקעקע בעל יד יציבה וכישרון אמנותי של ממש, ישנן טכניקות שונות לעשיית קעקוע. מקעקע טוב ומקצועי יידע להחדיר את הצבע לעורכם באופן שייצור ציור אסתטי, אשר גם יישמר אסתטי לאורך שנים רבות.

נקודה נוספת המעסיקה אנשים רבים היא מחיר הקעקוע. כאן, ההמלצה שלנו היא להתעלם מהמחיר, ולדאוג לפרמטרים האחרים – מקעקע מנוסה ומוכשר אשר עובד בצורה היגיינית ובטוחה. גם אם הוא יגבה כמה מאות שקלים יותר מאשר מקעקעים אחרים, זה בוודאי שווה את זה, שכן מדובר גם בבריאות שלכם, וגם בקישוט לגוף אשר צפוי ללוות אתכם לאורך כל החיים

בהצלחה!

אודות מנהל

בדוק גם

ירידת שמיעה

מרגישים ירידת שמיעה? כל מה שאתם צריכים לדעת על ירידת שמיעה ומכשירי שמיעה.

מה הם הגורמים לירידת שמיעה?   הסיבה הכי שכיחה היא גיל. השמיעה שלנו מתחילה להידרדר ...